Zaczynamy!

Ufff! Dziś zaczynamy. Wiele pomysłów, wiele pracy, ale ostatecznie udało się i od dziś zapraszamy Was na nasz blog ogrodniczy.

SONY DSCZima za pasem, prace w ogrodzie dobiegają końca. Nadchodzi więc pora na odpoczynek, ale też planowanie następnego sezonu i zakupów. Zima to także czas na przeglądanie katalogów, szukanie nowych pomysłów i inspiracji do własnego ogrodu, na taras lub balkon i my postaramy się Wam w tym pomóc. Wesprzemy Was w tych poszukiwaniach, a dzięki „zaszufladkowaniu” tych informacji łatwo je znajdziecie, kiedy będą potrzebne. Nie zabraknie w nich informacji o ciekawych roślinach, nowościach w branży, przydatnych adresów, przepisów i innych ciekawych dla ogrodników informacji, a także quizów i konkursów z nagrodami. Czytajcie więc, zaglądajcie do nas w każdej wolnej chwili, bo szykujemy atrakcje nie lada 🙂

05 listopada, 2013 Nowości

Autor: Ogrodniczka z Zielonej Szuflady

O byciu ogrodnikiem marzyłam od dzieciństwa. Dlatego pierwszą ważną decyzją w moim życiu było pójście do szkoły ogrodniczej. Do dziś, choć minęło wiele lat, ogród to moja pasja i hobby. ZielonaSzuflada.pl to blog pisany z myślą o osobach, dzielących takie same pasje, co ja.

Ogrodniczka z Zielonej Szuflady

Dodaj komentarz